Anty-graffiti

„ANTYGRAFFITI” z Nanocape

 Firma Nanocape świadczy również usługi z zakresu zabezpieczania wszelkiego rodzaju powierzchni mineralnych przed graffiti.
Zabezpieczenie powierzchni budynków jest doskonałym rozwiązaniem zarówno w przypadku nowopowstałych jak i już istniejących budowli celem ochrony przez wandalizmem w postaci uciążliwego i bezmyślnego graffiti, które burzy ich estetykę. Zabezpieczana powierzchnia jest pokrywana środkiem „Antygraffiti” z użyciem metody natryskowej, która gwarantuje doskonale nałożona powłokę anty-graffiti.

  •  - usuwanie graffiti z powierzchni zabezpieczonych i niezabezpieczonych

Usuwamy nowopowstałe jak i stare graffiti ze wszystkich powierzchni zarówno wcześniej zabezpieczonych jak i niezabezpieczonych powłokami „Antygraffiti”. Nasze działania przeprowadzamy sprawnie i skutecznie, dlatego że szybkie działania mają na celu kompletne wyeliminowanie zjawiska graffiti poprzez zniechęcanie sprawców. Używamy profesjonalnego sprzętu oraz stosujemy biodegradowalne preparaty chemiczne, neutralne dla środowiska naturalnego.

  • - nanoszenie traconych powłok antygraffiti

Preparat zabezpieczającego, który nanosimy na powierzchnię tworząc powłokę Antygraffiti wymaga ponownego naniesienia w celu odbudowy powłoki po zmyciu z niej powstałego graffiti. Metoda ta jest stosowana w miejscach, w których graffiti powstaje incydentalnie i ryzyko ponownego zamalowania tej samej powierzchni jest mniejsze. Jest ona mniej kosztowna, niż zabezpieczenie trwałe, gdyż środki do jednorazowego zabezpieczenia są tańsze. Szczególnie polecane przy podłożach chłonnych takich jak np : tynki akrylowe.

  •  - nanoszenie trwałych powłok antygraffiti

Polega na jednokrotnym naniesieniu preparatu zabezpieczającego, którego trwałość wynosi 7 lat. Powstanie graffiti na powierzchni zabezpieczonej i jego zmycie myjką wysokociśnieniową nie powoduje konieczności odnowienia powłoki zabezpieczającej. Metoda ta jest stosowania w miejscach, w których istnieje ryzyko częstego powstania graffiti. Koszt tej usługi zwraca się w przypadku kilkukrotnego zabrudzenia powierzchni przez graffiti, gdyż po wyczyszczeniu nie trzeba ponownie zabezpieczać powierzchni. Szczególnie polecane przy podłożach mało chłonnych takich jak np. : marmur, granit.

                  

 Dlaczego warto skorzystać z usług „Antygraffiti”?

 Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dostosowujemy się do potrzeb i wymagań, dlatego też koszt usługi „Antygraffiti” jest uzależniony od wykonywanego zlecenia. Zapewniamy stały serwis naszych powłok anty-graffiti.

Napisz do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Zapytania ofertowe proszę kierować na mail usługi@nanocape.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


299 zł
NANOCAPE CERAMIC X-LINE to trwała powłoka ceramiczna do...
15 zł
Preparat w formie kremu zawierający trwały i skuteczny wosk...
15 zł
Profesjonalny szampon samochodowy i wosk w...
75 zł
Wosk Carnauba zabezpiecza strukturę lakieru przed...
175 zł
Nanocape Solar to produkt przeznaczony do zabezpieczania...
35 zł
NANOCAPE ANTIRUST to preparat oparty na nowoczesnych detergentach,...
Copyright by NANOCAPE All rights reserved.
Projekt i realizacja: Pozycjonowanie