Reklamy rain reverse

„RAIN REVERSE” z Nanocape

Zapraszamy do skorzystania z unikatowej usługi z oferty Nanocape. Rain Reverse to innowacyjna i autorska forma reklamy dopiero pojawiąjąca się na rynku . Nie czekaj, bądź jednym z pierwszych!

Jest to forma nowej reklamy, która zaskakuje i zdumiewa! Absolutnie nowoczesna, pionierska i odważna forma street art marketingu. Reklama powstaje jak klasyczne graffiti, na murach, ścianach, budynków, chodnikach i innych miejscach miejskich przestrzeni publicznej. Powierzchnie nie są jednak malowane czy czyszczone jak w przypadku reklam Graffiti Reverse, ale impregnowane naszymi środkami tworząc powłoki hydrofobowe. Obraz Rain Reverse powstaje w trakcie opadów atmosferycznych , czego wynikiem jest niespodziewanie oraz efektownie pojawiająca się reklama, która przykuje wzrok każdej osoby w jej pobliżu. Należy pamiętać iż widoczność reklamy Rain Reverse jest zależna od opadów atmosferycznych.

Rain Reverse to nowe oblicze Twojej firmy.
Nie ograniczaj się do korzystania z usług agencji reklamowych, drukarni ulotek czy wizytówek. Poszerz swoje działania marketingowe, zaskocz swoich konsumentów i zawstydź konkurencję.

Marketing na miarę jutra!

Napisz do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
uslugi@nanocape.pl   

                        

 

 

 

 

 

 


299 zł
NANOCAPE CERAMIC X-LINE to trwała powłoka ceramiczna do...
15 zł
Preparat w formie kremu zawierający trwały i skuteczny wosk...
15 zł
Profesjonalny szampon samochodowy i wosk w...
75 zł
Wosk Carnauba zabezpiecza strukturę lakieru przed...
175 zł
Nanocape Solar to produkt przeznaczony do zabezpieczania...
35 zł
NANOCAPE ANTIRUST to preparat oparty na nowoczesnych detergentach,...
Copyright by NANOCAPE All rights reserved.
Projekt i realizacja: Pozycjonowanie