O nas

Nanocape to jedna z niewielu firm w Polsce działających w branży nanotechnologii. Firma posiada w swojej ofercie unikatowe i niezwykle zaawansowane technologicznie produkty, jak impregnaty i powłoki hydrofobowe, które opierają się na nanocząsteczkach silanów i krzemionek.

Zakresem działalności Nanocape Hydrophobic Coating jest dystrybucja produktów hydrofobowych, oraz świadczenie usług z zakresu zabezpieczania powierzchni i doradztwo w zakresie zabezpieczania powierzchni powłoką hydrofobową.

Starannie opracowana receptura, ciągłe badania, kontrola procesu produkcji oraz jakość produktów elementarnych sprawiają, że produkty marki Nanocape są bezkonkurencyjne na polskim rynku nanotechnologii. Nasze produkty nie zawierają teflonu, wosków, silikonów ani żywic, dzięki czemu nie zmieniają koloru impregnowanych powierzchni. Każdy Nasz produkt jest starannie opracowany pod konkretną powierzchnię. Nasze produkty są w 100% ekologiczne i biodegradowalne oraz bezpieczne dla zdrowia człowieka i środowiska naturalnego. 

Firma Nanocape oferuje rozwiązania dla różnorodnych odbiorców, pracujemy nad tym, aby każdy mógł skorzystać z postępu nanotechnologii. Nasze produkty skierowane są do osób, które cenią komfort i wygodę, dążą do podnoszenia jakości swojego życia i chcą ograniczyć czas i wysiłek przeznaczany na wykonywanie obowiązków w domu, czy też w pracy.

Opracowane przez nas produkty są inspirowane potrzebami naszych klientów. Staramy się spełnić Państwa oczekiwania, oferując szeroki wachlarz preparatów zabezpieczających, które mają za zadanie znaczeni ułatwić Państwa codzienne życie.


Wszystko po nas spływa.

NANOCAPE


299 zł
NANOCAPE CERAMIC X-LINE to trwała powłoka ceramiczna do...
15 zł
Preparat w formie kremu zawierający trwały i skuteczny wosk...
15 zł
Profesjonalny szampon samochodowy i wosk w...
75 zł
Wosk Carnauba zabezpiecza strukturę lakieru przed...
175 zł
Nanocape Solar to produkt przeznaczony do zabezpieczania...
35 zł
NANOCAPE ANTIRUST to preparat oparty na nowoczesnych detergentach,...
Copyright by NANOCAPE All rights reserved.
Projekt i realizacja: Pozycjonowanie